IT Solutions B2B

Prowadzą Państwo sprzedaż w internecie i są Państwo zainteresowani naszą ofertą do dalszej odsprzedaży? Platforma IT Solutions B2B umożliwia swobodny przepływ zamówień pomiędzy Państwa firmą a naszym sklepem dla Firm.

Zapraszamy do współpracy.

Oferta dla Firm

Jako partner czołowego producenta InsERT prowadzimy dystrybucję oprogramowania tej firmy zarówno z linii InsERT GT, jak również InsERT nexo.

W naszej ofercie znajdują się zarówno programy, jak również rozszerzenia. W ramach współpracy zapewniamy wysokie rabaty na oprogramowanie.

W ramach współpracy z developerami rozszerzeń dla oprogramowania InsERT dostarczamy rozwiązania poszerzające możliwości posiadanego oprogramowania. W naszej ofercie znajdują się programy LEO Gmerek Maroń Sp.j. jak również nasze rozwiązania autorskie.

W ramach współpracy z czołowymi producentami oprogramowania zabezpieczającego, takimi jak ESET, AVG, Kaspersky LAB, Panda, F-Secure czy Symantec, dostarczamy rozwiązania w konkurencyjnych cenach zarówno dla sektora prywatnego, jak również firm, czy instytucji.

W ramach współpracy z Microsoft Corporation dostarczamy oprogramowanie tejże firmy, w tym systemy operacyjne (Microsoft Windows), pakiety biurowe (Microsoft Office / Project / Visio) oraz inne usługi firmy Microsoft do użytku prywatnego, komercyjnego oraz dla sektorów edukacyjnych i administracji publicznej.

W ramach współpracy z firmą ABBYY dostarczamy rozwiązania automatycznego rozpoznawania dokumentów, w tym ABBYY FineReader, ABBYY FlexiCapture pozwalające na usprawnienie przepływu dokumentów w Firmie.

Korzyści z uczestnictwa w dystrybucji

Nasi Partnerzy w ramach współpracy otrzymują produkty w cenach hurtowych, z odpowiednim rabatem, a w przypadku dalszej dystrybucji możliwość skorzystania z atrakcyjnych ofert i promocji czasowych.

Ponadto w ramach dystrybucji naszych produktów Partnerzy zyskują możliwość pozyskania większych rabatów  osiągając odpowiednie progi rabatowe.

Dzięki naszej platformie B2B Partner może złożyć zamówienie zarówno dla siebie, jak również dla klienta końcowego. Korzystając z naszego rozwiązania Partner otrzyma wszystkie dokumenty automatycznie bez konieczności zamawiania produktów drogą tradycyjną.

Rzetelni partnerzy mogą wnioskować o kredyt kupiecki na zamawiane produkty z odroczonym terminem płatności.

Formularz zgłoszeniowy