Kim jesteśmy?

Świadczę usługi sprzedażowe i wdrożeniowe oprogramowania firmy InsERT S.A. Firma od 28 lat tworzy rozwiązania dla małych i średnich firm, w tym: systemy do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac, zarządzania relacjami z klientami, aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online, a także kompleksowy system ERP. Sprzedała już ponad 750 tys. licencji. Z ich programów sprzedażowych firmy wystawiają milion faktur dziennie.

 

Zamów oprogramowanie InsERT

Procedura

Aby zamówić oprogramowanie InsERT:

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. Po kliknięciu w przycisk Wyślij zapytanie. Do naszej firmy zostanie przesłany formularz zapytania.
  3. Po odebraniu zapytania skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, celem dostosowania oferty do Państwa potrzeb oraz dokona kalkulacji cenowej. Cena może różnić się od ceny prezentowanej w formularzu. Cena może być uzależniona od aktualnego cennika oraz aktualnych promocji obowiązujących w InsERT.
  4. Po akceptacji warunków sprzedaży, zostanie Państwu przesłany dokument pro forma, po którego opłaceniu zamówienie zostanie zrealizowane.
  5. Towar zostanie wysłany do Państwa z wykorzystaniem usług kurierskich InPost.
  6. Po odebraniu zamówienia od kuriera wraz z dokumentami sprzedaży, które również otrzymają Państwo pocztą elektroniczną na wskazany w formularzu zamówienia adres transakcja zostanie sfinalizowana.
Imię i nazwisko zamawiającego
Proszę o wskazanie produktów, których zakupem są Państwo zainteresowani
Polityka prywatności znajduje się pod adresem: https://beta.rozwiazaniait.com/polityka-prywatnosci/