Poradniki

Spis treści

Aktywacja dodatku PLUS dla InsERT GT

Dodatek PLUS dla InsERT GT to specjalny pakiet rozszerzeń funkcjonalnych. Dostępne są 3 rodzaje tego rozszerzenia: niebieski, zielony i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Każdy z nich posiada inny pakiet funkcjonalności. Więcej szczegółów na poszczególnych kartach produktów:

Aby go aktywować, należy:

1. W głównym menu programu wybrać Pomoc – InfoPLUS.

2. Po prawej stronie strony, która się wyświetli, pod napisem Wpisz numer licencji PLUSA: kliknąć w kolor rozszerzenia, które zostało zakupione.

 

3. W okienku, które się wyświetli wprowadzić nr licencji PLUSA. Zapoznać się z warunkami licencji oraz informacją o abonamencie i zaakceptować je. Po wykonaniu tych czynności wcisnąć przycisk Dalej.

4. W następnym kroku należy wybrać opcję rejestracji licencji. Jeżeli był już rejestrowany PLUS i posiadamy numer aktywacyjny można go wprowadzić wybierając opcję Wpisanie numeru. Jeżeli jest to pierwsza rejestracja, należy wybrać opcję Internet i wypełnić kreator rejestracyjny wypełniając go informacjami na temat firmy.

 

5. Do rejestracji przez Internet niezbędne jest zalogowanie się do Konta InsERT (Fot. 1). W przypadku posiadania Konta InsERT, należy wybrać opcję Zaloguj się, a następnie wprowadzić dane logowania (Fot. 2), natomiast jeśli Konto InsERT nie zostało jeszcze utworzone niezbędne jest jego założenie (w opisywanym przykładzie pokazany będzie proces tworzenia nowego Konta InsERT).

Fot. 1

 

Fot. 2

 

6. Uzupełnić Imię i Nazwisko, Adres e-mail oraz Hasło. Zapoznać się i zaakceptować regulamin oraz informacje o przetwarzaniu danych osobowych, a następnie kliknąć Załóż konto.

 

7. Zostanie wyświetlona informacja o przesłaniu wiadomości aktywacyjnej. Okno można zamknąć lub wpisać Kod aktywacyjny znajdujący się w wiadomości i kliknąć Aktywuj konto.

8. Po aktywacji konta kliknąć Zaloguj się.

9. Wpisać poprawne dane i zalogować się.

 

10. Po poprawnym zalogowaniu przejść Dalej

 

11. W kolejnych krokach, należy uzupełnić dane dotycząca firmy, zapoznać się z regulaminami oraz wypełnić ankietę marketingową.

 

12. Po zarejestrowaniu dodatku funkcjonalności PLUSA zostają dodane do programu.